Wykonana Inwestycja

9. Budynek 4-rodzinny9. Budynek 4-rodzinny
Szczecin, Okulickiego 46A i 46AA

W ramach wykonanej inwestycji zrealizowaliśmy budynek 4-rodzinny zlokalizowany w drugiej linii zabudowy przy ulicy Okulickiego 46a na "starych" Gumieńcach. Blisko linii tramwajowej, szkoły i Centrum Handlowego Ster.

Budynek posiada nowoczesną architekturę, zbliżoną do budynków poprzedniej inwestycji naszej firmy - Osiedla przy ul. Zuzanny 1-13. Elewacja budynku w odcieniach szarości połączona z elementami drewnianymi, żaluzjami metalowymi i nowoczesnym oświetleniem.

Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów - dachówka ceramiczna, stolarka okienna drewniana mahoniowa (na parterze z szybami antywłamaniowymi) i parapetami wewnętrznymi z tego samego materiału, okna połaciowe firmy VELUX, drzwi antywłamaniowe GERDA, bramy garażowe firmy WIŚNIOWSKI.

Budynek dobrze docieplony: ściany zewnętrzne (15 do 20 cm styropian), poddasze (25cm wełny).

Standard wykończenia obejmował: ściany w mieszkaniach są gipsowane, gładzone i pomalowane na kolor biały. Każde mieszkanie posiada własny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, cyrkulacją ciepłej wody oraz instalację ogrzewania podłogowego. We wszystkich mieszkaniach zainstalowany jest system centralnej obsługi satelitarnej telewizji cyfrowej, telewizji naziemnej, sygnału radiowego, sygnału telefonicznego TP S.A. Wszystkie mieszkania zaopatrzone są również w instalacje telefoniczne i okablowanie systemu alarmowego.

Wjazdy do garaży wyposażone są w instalację antyoblodzeniową.

W budynku zaprojektowano dwa rodzaje mieszkań. Na parterze mieszkania o powierzchni ok. 94m2 z ogrodem o powierzchni ok. 150m2 i wyjściem na drewniany taras z salonu i kuchni, oraz mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni ok. 114 m2 z balkonem od strony wschodniej i dużym 18-metrowym tarasem od strony południowo-zachodniej.

Do każdego z mieszkań przynależy garaż i pomieszczenie gospodarcze.

TMT Sp. z o.o.
71-151 Szczecin, ul. Marii Konopnickiej 7/U1
Tel./Fax : +48 605 257 223
info@szczecin-developer.pl


Made in bogodesign.net